شهرداری زیارت

سخن شهردار

با درود و سلام به پیشگاه امام زمان (عج) و نایب برحقش مقام معظم رهبری حضرت آیت اله خامنه ای مد ظله العالی عرض ادب و احترام به محضر مردم خوب و شریف شهر زیارت . اینک که با عنایت پرورگار بی همتا و حسن اعتماد شورای محترم شهر ، توفیق خدمت در شهر زیبا و تاریخی شهر زیارت را یافته ام ، با استعانت از خداوند توانا و ائمه اطهار تمام تلاش و کوشش خود را در جهت خدمت به مردم شریف این شهر و آبادانی و توسعه آن به کار خواهم بست .باشد که با حمایت مسئولان و شهروندان در زیر پرچم دولت تدبیر و امید بتوانیم مردم نجیب و شریف شهر زیارت را به استحقاق هر آنچه دارند برسانیم . فرهاد زراعتکار/شهردار زیارت
... [ادامه]
نوشته شده در تاریخ اردیبهشت ۹, ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۲۶ |

index

سخن شهردار زیارت به مناسبت روز شوراها

پروردگار متعال را شکر گزارم که به لطف استقرار پرصلابت جمهوری اسلامی درایران در راستای احترام و حفظ شأن مردم عزیزمان، نهادی به نام شورای اسلامی در این کشور شکل گرفت تا مدیریت امور شهری و روستاها را بر اساس اصل آیه «و امرهم شوری بینهم» پیش ببرند.بنیاد این نهاد اجتماعی بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری، بر حل عمل گرایانه مشکلات مردم استوار است که این مهم با کسب سرمایه ارزشمند اعتمادعمومی و پرهیز از دخالت دادن انگیزه­ های جناحی و حزبی در میدان فعالیت شوراها محقق خواهد شد.

اهمیت شوراها تا حدی است که یک فصل و ۸ اصل از قانون اساسی جمهوری اسلامی به شوراها اختصاص یافته است. زمانی که قانون اساسی در اصول کلی خود شورا را به عنوان ابزار تجلی اراده مردم و نهاد سیاسی تصمیم گیرنده مورد پذیرش قرار داده­ اند، اهمیت آن بر همگان روشن و مبرهن است.

شوراها به عنوان مردمی­ ترین نهادی که از بطن مردم برخواسته است،نمی­توانند اجازه دهند جز ماهیت خدمت رسانی به مردم هدف دیگری برای شوراها تعریف شود و تاکنون اعضای شوراهای زیارت نیز همواره در جلسات وتصمیم گیری­ها خواسته مردم وجامعه را بر نظر شخصی خود ترجیح داده­ اند.

اینجانب ضمن عرض تبریک روز شوراها آرزوی توفیق وسلامتی برای همه شوراهای کشور بالاخص اعضای خدوم وپرتلاش شوراهای اسلامی شهر زیارت را در سال جهاد اقتصادی از خداوندمتعال مسئلت دارم

 

درباره نویسنده / روابط عمومی شهرداری زیارت

[ همه نوشته های روابط عمومی شهرداری زیارت → ]

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد